YÖNETİM KURULU
Şevket Baran Asena

Şevket Baran Asena

Yönetim Kurulu Başkanı

Sayın Asena, 1970 yılında Orta Doğu Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra aynı bölümden 1972 yılında Yüksek Lisans derecesini aldı. Hollanda Hükümeti bursu ile merkezi The Hague olmak üzere, Berlin ve Londra’da Yüksek Lisans çalışmasını yine 1972 yılında tamamladı.

ODTÜ mezuniyetinin ardından Ankara Belediyesi Fen İşlerinde işe başladı ve 19 Prof. Pier Luigi Nervi tasarımı olan Opera Köprüsü inşaatının Kontrolluk Proje Müdürü ve sonra Fen işleri Müdürü Vekili olarak görev yaptı. 1974-1976 yılları arasında Diyarbakır ve Batman havaalanlarında NATO tesislerinin Kiska Kom Şti. adına proje müdürlüklerini yaptı. 1987- 1995 yılları arasında Tepe Grubu içerisinde Tepe İnşaat’ı kurdu ve ilk Genel Müdürü olarak 1995 yılına kadar yönetti. 1995-2005 yılları arasında kurucu ortağı ve İcra Kurulu Başkanı olarak Barmek İnşaat ve daha sonra Bimeya İnşaat ile yurt içi ve yurt dışı çeşitli projeler geliştirildi. 2004 yılı sonunda İstanbul Park’da yapılması planlanan Formula 1 yarışlarının Türkiye yetkilisi ve pistin işletmecisi MSN (Motor Sporları Organizasyon) A.Ş’nin başına getirildi. 2007- 2011 yılları arasında, danışman ve yönetim kurulu üyesi olarak Vakko, Azersun, Dia ve IC Grubu için üst düzey yöneticilik yaptı.

Boğaç Göncü

Boğaç Göncü

Yönetim Kurulu Başkan Vekili

1991 senesinde Galatasaray Lisesi’nden ve 1995 senesinde İTÜ İşletme Fakültesi İşletme Mühendisliği Bölümünden mezun olan Boğaç Göncü, kariyerine Koç Finansal Kiralama A.Ş.’de (1996-1999) Pazarlama alanında başladı.

2000-2002 arasında Koç Tüketici Finansmanı A.Ş., 2004-2011 arasında Turkcell ve 2012-2013 arasında Türk Telekom’da yine Pazarlama alanında çeşitli yönetim kademelerinde görev alan Boğaç Göncü, 2013-2018 arasında Dünya’nın en büyük 4. Online Pazaryeri olan sahibinden.com’da, 2018-2019’da ETS Ersoy Turistik Servisleri A.Ş.’de ve 2019-2020’de Detur – Tatil Seyahat Turizm A.Ş.’de Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulundu.

Temsil ettiği markalara ulusal ve uluslararası alanlarda 100’den fazla ödül kazandırmış pazarlama ekiplerine liderlik eden Boğaç Göncü, 2017 senesinde Capital Dergisi tarafından Türkiye’nin En İyi 30 Pazarlama Yöneticisi arasında ve 2018’de Fortune TR & Nielsen tarafından Türkiye’nin En Etkin 50 CMO’su arasında gösterilmiş, aynı yıl Londra’da Stevies Business International tarafından (Dünya’da) Yılın 2. En İyi Pazarlama Yöneticisi seçilmiştir. 2018’dan itibaren Bircom Telekomünikasyon ve İletişim Hizmetleri A.Ş.’de Yönetim Kurulu Danışmanlığı yapmıştır.

2020 Mart itibari ile Hub GSYO Genel Müdürlüğü yapan Boğaç Göncü, evli ve bir çocuk babasıdır.

Ersoy Kiraz

Ersoy Kiraz

Yönetim Kurulu Üyesi

2008 yılında Yeditepe Üniversitesi Sistem Mühendisliği Bölümün’den mezun olduktan sonra Sabancı Üniversitesi’nde Finans alanında Yüksek Lisans derecesini tamamlamıştır. Investment Banking Institute’da finansal modelleme ve değerleme eğitim programına katılmıştır.

2010-2019 yılları arasında Doğa Girişim’in Kurucu Ortaklığını yapmıştır, 2015 yılından bu yana Doğa Grup’un Yönetim Kurulu’nda görev almaktadır. Aynı zamanda Narosen Teknoloji Ticaret A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı, EFT Gayrimenkul Yatırım Danışmanlığı ve Pazarlama A.Ş Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, BDB Yazılım Bilişim A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi, Garajyeri Elektronik Hizmetleri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı ve Startershub Yönetici Direktörü olarak görev yapmaktadır.

Arda Aşkın

Arda Aşkın

Yönetim Kurulu Üyesi

Yeditepe Üniversitesi Sistem Kontrol Otomasyon Mühendisliği eğitimini tamamlayıp yurtdışı ve yurtiçi teknoloji firmalarında yazılım ve proje mühendisi olarak çalıştıktan sonra 2015 yılından itibaren farklı sektörlerde girişimci ve melek yatırımcı olarak rol almıştır. Erken aşama girişimlere yatırım yapan fon ve şirketlere danışmanlık vermiştir. 2018 itibariyle StartersHub’a yönetici direktör olarak katılmıştır.

Aynı zamanda Garajyeri Elektronik Hizmetleri A.Ş., Strs Teknoloji Yatırım A.Ş. ve Cravers Gıda A.Ş., Tim Akıllı Kıyafetleri ve Bilişim Teknolojisi A.Ş., ENKO Teknoloji A.Ş.’de Yönetim Kurulu Üyeliği bulunmaktadır. Halen Hub Gsyo’da yatırımlardan sorumlu yönetici olarak görev almaktadır.

Mert Sadi

Mert Sadi

Bağımsız Yönetim Kurulu Üyesi

NERAMA ÇEVRE TEKNOLOJİLERİ A.Ş. Santa Monica, LA & İstanbul, Türkiye İş Geliştirme ve Strateji Başkanı, Ocak 2016-Halen

BRANDEIS ÜNİVERSİTESİ (2003-2007) Waltham, MA, Ekonomi Lisans Derecesi

ROBERT KOLEJİ (1999-2003) İstanbul, Türkiye

Satış stratejisini formüle etme, şirket çapında satışları yönetme, ittifaklar geliştirme, müşteri ilişkilerini yönetme, birden fazla alanda ekipleri eğitme ve yönetme becerisine sahip 15 yılı aşkın deneyimli satış lideri.

Yerleşik multi- milyar dolarlık markaların yanı sıra start-up’larla çalışma konusunda çeşitli deneyime sahip olup, milyon dolarlık B2B anlaşmalarını kapatmak için büyük satış ekiplerine liderlik etme konusunda yetkin. Stratejik faydalar elde etmek için ortaklıklar kurma ve müşteri ilişkileri geliştirme konusunda usta. Kuruluşun karlılığını sağlamak için karmaşık müzakereleri ve eskalasyonları sorunsuz bir şekilde yönetir. Ekiplerin yeteneklerinin en iyi şekilde performans göstermelerini ve tutarlı bir şekilde teslim etmelerini sağlamak için yön, liderlik ve motivasyon sağlar.

Yönetim Kurulu Çalışma Esasları                         
KURUMSAL YÖNETİM KOMİTESİ
Adı Soyadı
Görevi
Bağımsız Üye
Atanmaya İlişkin YK Karar Tarihi
Şevket Baran Asena
Başkan Evet 28 Temmuz 2021
Mert Sadi Üye Evet 28 Temmuz 2021
Şevki Özgür Altındaş Üye 07 Ağustos 2022
Kurumsal Yönetim Komitesi Çalışma Esasları
DENETİMDEN SORUMLU KOMİTE
Adı Soyadı
Görevi
Bağımsız Üye
Atanmaya İlişkin YK Karar Tarihi
Şevket Baran Asena
Başkan Evet 28 Temmuz 2021
Mert Sadi Üye Evet 28 Temmuz 2021
Denetimden Sorumlu Komite Çalışma Esasları
RİSKİN ERKEN SAPTANMASI KOMİTESİ
Adı Soyadı
Görevi
Bağımsız Üyemi
Atanmaya İlişkin YK Karar Tarihi
Şevket Baran Asena
Başkan Evet 28 Temmuz 2021
Mert Sadi Üye Evet 28 Temmuz 2021
Riskin Erken Saptanması Komitesi Çalışma Esasları